Rodinný dům na klíč
Stavíme pro zákazníky rodinné domy na klíč, přesně dle přání a technických možností. Rádi Vám zdarma připravíme cenovou nabídku. Dům obsahuje vše: střešní krytiny, okapy a svody, fasádní zateplovací systém, exteriér vč. stříkané probarvené omítky, sádrokartony včetně tepelných a protizvukových izolací, vystěrkování sádrokartonů, základní stříkaná penetrace sádrokartonů, interiérové obložky a dveře, podlahy, okna, vstupní dveře, terasové dveře, parapety venkovní, vnitřní. Instalatérské a elektrikářské práce provádí subdodavatel.

Vyřídíme vše za Vás

Uděláme za Vás vše co jen bude možné od papírování až po kompletní stavbu domů a následné dodělání jemných stavebních prací.

Kvalita i záruka

Máme 20 let zkušeností se stavbou rodinných domů a dřevostaveb. Díky těmto zkušenostem se můžete spolehnout na kvalitu celé stavby.

Postavíme jakýkoliv dům

Ať už si vyberete typový dům nebo si budete přát stavbu namíru Vašim potřebám. Vyřídíme vše k Vaší maximální spokojenosti a radosti.

Jaké domy stavíme?

Bungalovy i patrové

Naše firma se specializuje především na stavbu moderních bungalovů, ale stavíme taktéž patrové domy. Umíme vyrobit dle doložené projektové dokumentace téměř jakýkoliv dům, pokud je to staticky únosné a v souladu s předpisy.

Není to jen o stavění

Nabízíme také kontrolu pozemků a přípojek na místě a vypracování projektu RD. Stačí si jen připravit náčrtek své představy o domě a náš projektant vám připraví studii RD, půdorys, řez, pohledy a po domluvě i kompletní projektovou dokumentaci pro řízení na stavebním úřadě.

“Snažíme se vždy pro klienta postavit opravdový DOMOV a to nás všechny žene a motivuje nejvíce”

Jakub Tabačik, jednatel společnosti

Základová deska s vytápěním

Nízké náklady na vytápění

Provádíme také zhotovení základové desky s podlahovým vytápěním systému REHAU, které vyniká svou skvělou odolností a nízkými náklady na vytápění.

Typové domy

Osvědčené stavby

Rádi Vám ukážeme kompletní nabídku typových domů, které se již skvělé osvědčily svou praktičností a celkově dobrým konceptem.

Jednopodlažní bungalov

Počet pater a velikost domů se odvíjí dle Vašich potřeb a možností stavebního pozemku. Poradíme Vám s výběrem ideální varianty přímo dle Vaších potřeb.

Chcete také svůj dům snů?

V případě zájmu o spolupráci nebo pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit.